Компанія "Грандем" (Україна, Київ), фірма-виробник металопластикових вікон, пропонує Вам виготовлення та встановлення пластикових вікон у Києві та Київській області.

 

(044) 221-60-24 (067) 235-62-27 (093) 927-67-57   ВІКНА ДИЛЕРАМ ВАКАНСІЇ

   
 

ВИРОБНИЦТВО, ВИГОТОВЛЕННЯ ВІКОН

Виробництво, виготовлення вікон

 

 

 

 

 

 

 

Виробництво вікон компанії розташовано в місті Васильків (Київська область) і завдяки своєму персоналу і встаткуванню дозволяє випускати до 3000 виробів на місяць.
Виробництво, виготовлення металопластикових вікон — досить складний процес, дотримання норм і вимог якого, призводить до випуску достатньо надійних конструкцій. Відсутність браку у виробництві гарантується багатоступеневим контролем якості на кожній з ділянок виробництва. Система вхідного контролю якості досить налагоджена - перед тим, як зайнятися черговим замовленням, співробітники компанії ретельно перевіряють усі деталі для зборки віконних систем.
У результаті цього можна робити досконалі і якісні пластикові вікна за цінами виробника. Виробництво компанії постійно розширюється, і в цьому році планується купівля нового обладнання для збільшення виробничих потужностей.

 

 

 

 

пластиковые окна
   

Grandem.com.ua - Україна, Київ © 2006-2016 Всі права захищені