Компанія "Грандем" (Київ) пропонує виготовити і встановити пластикові вікна Salamander (Саламандер), хороша ціна. Вікна профіль Salamander - переконливість у дизайні та функціональності вікон.

 

(044) 221-60-24 (067) 235-62-27 (093) 927-67-57   ВІКНА ДИЛЕРАМ ВАКАНСІЇ

   
 

ПЛАСТИКОВІ ВІКНА SALAMANDER (САЛАМАНДЕР)

SALAMANDER Streamline

Переконливість в дизайні та функціональності
З системою Salamander Streamline ми створили новий віконний профіль з ідеальним дизайном і технічними характеристиками для сучасних вікон 21 століття. 5-камерна система Salamander Streamline завдяки збільшеній монтажній ширині 76 мм пропонує своїм покупцям поліпшені показники по теплозахисту і шумоізоляції.

Приведений опір теплопередачі складає R = 0,77 м2 ° C / Вт (з армуванням). Таким чином, компанія Salamander знову робить доступними широкому сегменту ринку високі стандарти віконної індустрії.

Поряд з уже вподобаним покупцям зовнішнім дизайном цієї торгової марки, система Саламандер Стрімлайн зберегла і зарекомендовані технічні особливості існуючих систем, а саме напливи на внутрішніх стінках профілю, які забезпечують надійність кріплення елементів фурнітури й тим самим високий захист всієї віконної конструкції.

Тенденцію «покращувати вже перевірене» підтверджує і наявність у системі Streamline «лабіринту» внутрішніх перегородок. Завдяки даному лабіринту відбувається раціональний розподіл статичних навантажень по всьому перетину профілю, особливо важливо для навантажень в області кріплення ручки і петлевій групи.

Вікна профіль SALAMANDER Streamline

 

SALAMANDER Design 2D

Неоціненний внесок у насолоду життям
Система SALAMANDER Design 2D - зразок класики профільних систем. Дана система являє собою оптимальне співвідношення технічних характеристик і класичного дизайну.

Різні поєднання 3-х і 4-х камерних профілів з монтажною шириною 60 мм дозволяють забезпечити оптимальний теплозахист і статичну жорсткість конструкцій. Строгі лінії зовнішнього контуру профілю поряд з традиційним для Salamander радіусом округлення в 5 мм створюють неповторний зовнішній дизайн даної системи.

Відмінні показники по теплозахисту - 0,64 м²х°С/Вт і шумоізоляції - від 39 до 42 дБ досягаються за рахунок продуманої геометрії профілю: широкі внутрішні камери підвищують тепловий опір, дистанційні приливи не дають армуючому профілю стикатися з пластиком, крім того, саме розташування армуючого профілю створює додаткові повітряні камери, що поліпшують обидва показники.

Ширина фальця дозволяє здійснювати всі відомі типи скління, наприклад: теплозберігаюче скління, скління з підвищеним ступенем захисту від проникнення, звукоізоляційні вікна та інші нестандартні типи скління.

Вікна Salamander Design 2D - система Дизайн 2Д пропонує перевірені часом конструктивні рішення і завжди бездоганний стиль від SALAMANDER.

Вікна профіль SALAMANDER Design 2D

 

 

 

 

пластиковые окна
   

Grandem.com.ua - Україна, Київ © 2006-2016 Всі права захищені