Компанія "Грандем" (Київ) пропонує виготовити і встановити пластикові вікна Rehau (Рехау) за хорошою ціною. Вікна профіль Rehau - німецькі традиції якості.

 

(044) 221-60-24 (067) 235-62-27 (093) 927-67-57   ВІКНА ДИЛЕРАМ ВАКАНСІЇ

   
 

ПЛАСТИКОВІ ВІКНА REHAU (РЕХАУ)

REHAU Basic Design

Німецькі традиції якості
Система віконних профілів Basic-Design була однією з перших запропонована російському ринку і стала першим продуктом REHAU, виробництво якого почалося в Росії.
Трикамерна система Basic-Design глибиною 60 мм дозволяє досягти високих показників по теплозахисту й захисту від шуму при використанні відповідного скління (установка заповнень товщиною до 33 мм).
Завдяки вдалому поєднанню найважливіших споживчих властивостей і високої якості система BASIC-Design довгі роки популярна на віконному ринку.

Традиційно гладка і глянсова поверхня, а також класична стулка зі зміщеною щодо рами зовнішньою площиною додає системі елегантний зовнішній вигляд. Похилий, з гладеньким фальц спрощує догляд і очищення, сприяє видаленню вологи з області фальца через систему водовідведення.

Два контури ущільнення з широкими зонами прилягання на коробці і стулці (8 мм) забезпечують високий захист від протягів, пилу, води і втрат тепла.

Профіль коробки REHAU Basic-Design шириною 115 мм забезпечить поліпшені теплоізоляційні властивості віконної конструкції та ідеально підходить для панельного будівництва.

Основний асортиментний ряд системи REHAU Basic-Design розширено палітрою кашированих під дерево профілів на коричневій і карамельній основі. Таким чином, партнери REHAU підкреслять особливий стиль будинку своїх замовників, пропонуючи їм вікна ще більш різноманітної кольорової гами.

Вікна профіль REHAU Basic Design

 

REHAU Euro Design 70

Ефективна звуко-і теплоізоляція та різноманітні ідеї дизайну для вашого житла.
Ви багато інвестуєте у Ваш дім і хотіли б, щоб все, до найменших деталей, відповідало Вашим побажанням.

Завдяки вікнам з профільної системи REHAU-Euro 70-Design Ви завжди будете радіти, повертаючись додому. Перш за все, якщо у Вас високі запити по дизайну, то вікна із профільної системи REHAU-Euro 70-Design будуть ідеальним чином доповнювати інтер'єр Вашого житла. Різноманітність форм і кольорів, а також стулки з поліпшеним дизайном відкривають для цього широкі можливості. На додаток до цього є спеціальна можливість встановити вікна для заміни в панельних будинках.

Властивості:

* Конструктивна глибина: 70 - 115 мм / 5 камер
* Значення коефіцієнта теплопередачі: 1,3 Вт/м2К (R=0,77м2oС/Вт)
* Звукоізоляція: до класу 4 (VDI 2719)
* Поверхня: гладка, зручна в обслуговуванні
* Захищеність від злому: до 2 класу захисту
* Максимальна товщина склопакета: 42 мм

Вікна профіль REHAU Euro Design 70

 

 

 

 

пластиковые окна
   

Grandem.com.ua - Україна, Київ © 2006-2016 Всі права захищені