Компанія Грандем (Київ) пропонує Вам виготовлення і установку тільки якісних металопластикових вікон з надійною фурнітурою. Стаття про вікна - Склад вікна, з чого складається вікно.

 

(044) 221-60-24 (067) 235-62-27 (093) 927-67-57   ВІКНА ДИЛЕРАМ ВАКАНСІЇ

   
 

СКЛАД ВІКНА, З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ВІКНО

У даній статті будуть розглянуті основні частини й елементи ПВХ вікон на прикладі балконного блоку, а також розглянуто ряд питань, пов'язаних з комплектацією металопластикових виробів.

На наступному малюнку розташований балконний блок (вікно + двері):

Склад вікна, з чого складається вікно

1. Рама.
Знаходиться по всьому контуру конструкції, вона нерухомо кріпиться в проріз за допомогою анкерних пластин або дюбелів. На рамі тримається вся конструкція.
2. Імпост
Служить як роздільник рами на контури, в яких може бути зроблена стулка і т.д.
3. Стулка
Елемент вікна, що відкривається. На ній розташована фурнітура.
4. Штапик
Служить для утримання склопакета або сендвіч-плити в конструкції.
5. Створочний імпост (палітурка)
Служить для поділу стулки на контури.
6. Склопакет
Світлопрозора частина вікна.
7. Сендвіч-плита
Непрозора частина вікна. За своїми характеристиками перевершує двокамерний склопакет з теплоізоляції.

Коли замовникові розраховують вікно, йому пропонують визначитися з деякими деталями. наприклад:

1. Профільна система
Це набір пластикових деталей у вікні. Як правило, фірма-виробник має в своєму арсеналі кілька профільних систем і не обов'язково одного виробника. Наприклад, 3-х і 4-х камерну профільні системи. Або ж профільні системи мають однакову кількість камер, але мають різний дизайн (прямий і закруглений).
2. Фурнітура
Це механізми й деталі, що забезпечують відкриття стулок. У більшості випадків фірми використовують тільки одну фурнітуру, так що вибирати вам не дадуть.
3. Склопакет
Склопакети складаються з двох або декількох стекол, розділених між собою повітряною камерою, заповнених повітрям або інертним газом, і герметично з'єднаних по контуру. Кількість камер і наявність "спеціального" скла визначається призначенням такого пакета. Наприклад, для більшої шумоізоляції слід використовувати двокамерний пакет ніж однокамерний і т.д.
4. Ламінация (колір)
Якщо ви хочете "кольорові вікна", для цього існує так звана ламінація. Вона наноситься на профіль за допомогою спеціального обладнання на одну із сторін профілю (або на обидві), вікно при цьому виглядає як з натурального матеріалу. Ламінація значно впливає на вартість металопластикової конструкції.
5. Розширювальні та спеціальні профілі
У деяких випадках необхідно встановлювати додаткові профілі. Наприклад: підвіконний, до якого кріпиться підвіконня і відлив; розширювачі (профілі для збільшення габаритних розмірів вікна, кріпляться в будь-якому місці рами); підсилювачі (якщо необхідно підсилити конструкцію з якої-небудь сторони) і т.д. Менеджери самі повинні запропонувати встановити Вам необхідні профілі, особливо підвіконний при замовленні підвіконня й відливу.
6. Зрівнювання по світловому прорізу
Ця дія зрівнює світловий проріз у конструкції в закритому стані (якщо необхідно). Наприклад, якщо вікно поділено навпіл, одна частина глуха, друга відкривається, то світловий проріз у вікні буде різний за рахунок профілю стулки. Це робиться за бажанням замовника.
7. Установка шпросів і горбильків
Це декоративні елементи. Шпроси встановлюються всередину склопакета і складають там візерунок. Горбильок клеїться на склопакет зовні.
8. Комплектуючі
Це набір додаткових елементів. Сюди можна включити підвіконня, відливи, козирки, елементи фурнітури і т.д. Перед розрахунком вироба менеджер повинен запропонувати їх на вибір для установки. За окрему плату.
9. Доставка і монтаж
Якщо ваш будинок або квартира знаходиться в іншому місті, то за доставку як правило потрібно також платити. Можливе замовлення вікон з монтажем і без нього. Якщо ж ви відмовляєтеся від монтажу, то звичайно фірма не дає гарантію на зроблені конструкції.

 

 

 

 

пластиковые окна
   

Grandem.com.ua - Україна, Київ © 2006-2016 Всі права захищені