Компанія "Грандем" (Україна, Київ) пропонує додаткову комплектацію на пластикові вікна, а саме москітні сітки, підвіконня, жалюзі, відливи, козирки.

 

(044) 221-60-24 (067) 235-62-27 (093) 927-67-57   ВІКНА ДИЛЕРАМ ВАКАНСІЇ

   
 

МОСКІТНІ СІТКИ, ПІДВІКОННЯ, ВІДЛИВИ, КОЗИРКИ, ЖАЛЮЗІ

Москітні сітки

1. Москітні сітки

У теплу пору року на території України поширені комарі, які часто набридають Вам і створюють дискомфорт. Щоб позбутися від таких неприємних ситуацій на допомогу приходять москітні сітки. Крім того, вони є спеціальним бар'єром, що перешкоджає проникненню пилу та пуху в робоче або житлове приміщення. Отже, що потрібно знати про протимоскітні сітки. Вони встановлюються в раму віконної системи. Вони встановлюються і знімаються за бажанням замовника без особливих зусиль. Оскільки москітні сітки є конструкцією накладного типу, то вони не порушують геометрію вікна.
Скажемо кілька слів про виробництво москітних сіток. Вони виготовляються зі спеціального екструдованого алюмінієвого профілю, в процесі виробництва профіль проходить спеціальну термообробку. Завдяки цьому він володіє високим опором на кручення і вигин, але завдяки складу опорної конструкції в той же час є дуже легкими. Це важливо, тому що протимоскітні сітки часто доводиться виймати і вставляти. А конструкція самої сітки передбачає у своєму виробництві ніздрюватий пористий наповнювач, який має отвори, які не пропускають комах. Завдяки такій конструкції такі сітки практично непомітні з боку вулиці. А догляд за ними дуже простий - досить просто періодично протирати їх вологою ганчірочкою.

Підвіконня

2. Підвіконня

Підвіконня компанії Werzalit виробляються за унікальною запатентованою технологією. Сама технологія передбачає при виробництві пресування подрібненої деревини упереміш з породами листяних і хвойних дерев, що ростуть виключно на території Німеччини, до цього складу додається смола дерев. Даний пресований матеріал володіє досить пружними властивостями.
Компанія Werzalit дотримується свого багаторічного досвіду і створює підвіконня з наступними властивостями: висока вологостійкість, технологічність, екологічно безпечні. Крім усього вони є морозостійкими, витримують зниження температури до -50 С, термостійкими, витримують температуру +180 С при короткочасному впливі і +90 С - при тривалому. Стійкі до впливу ультрафіолету. Оздоблення зрізів проводиться під колір декору.

Відливи та козирки

3. Відливи та козирки

Відливи та козирки в першу чергу призначені для захисту вікна від вологи. Так вгорі з зовнішньої сторони встановлюють козирок, а внизу - відлив. Наша компанія постачає ці вироби з оцинкованого листа, а також можливе покриття кольоровим полімером (наприклад, синього або білого кольору).

Жалюзі на вікна

4. Жалюзі

Жалюзі захистять як від настирливих очей перехожих, так і від прямих сонячних променів. У горизонтальних жалюзі застосовуються ламелі з алюмінію, пластику й дерева. Відповідно ламелі розташовані горизонтально. У вертикальних жалюзі - вертикально. Вертикальні жалюзі виконані з поліестеру, який володіє високою щільністю і міцністю, добре зберігає форму, не мнеться, стійкий до впливу сонячних променів. пластиковые окна

 

 

 

 

   

Grandem.com.ua - Україна, Київ © 2006-2016 Всі права захищені