Монтаж вікон від компанії "Грандем" (Україна, Київ) якісно зробить досвідчений монтажник металопластикових вікон. Замовити монтаж вікон можна за будь-контактним телефоном. Монтаж пластикових вікон проводиться з дотриманням всіх норм і правил.

 

(044) 221-60-24 (067) 235-62-27 (093) 927-67-57   ВІКНА ДИЛЕРАМ ВАКАНСІЇ

   
 

МОНТАЖ ВІКОН

пластиковые окна
 

Монтаж пластикових вікон включає в себе кілька стадій: підготовку віконного отвору для установки рами, безпосередньо установку рами, відливів, віконних стулок, фурнітури (ручки, накладки), відновлення пошкоджених відкосів. Хочемо зауважити, що термін експлуатації віконних систем безпосередньо залежить від якості монтажу вікон.
Перед тим, як встановлювати віконну систему у віконний отвір, з віконної системи вилучають стулки, штапики, а якщо віконна система має глухе скління, то витягують склопакети. Раму (головний профіль) вставляють у віконний проріз і вирівнюють за допомогою лазерного рівня, виска з відмінною осьовою симетрією і гострим кінчиком. Таким чином підбираються несучі клини, які будуть напрямними для рами під час монтажу вікон. Потім висвердлюють отвори під рамне кріплення. За технологічними вимогами відхилення конструкції не повинно перевищувати 1,5 мм на 1 м. Потім раму починають кріпити за допомогою спеціальних дюбелів (як кріпильні елементи також виступають гнучкі анкери, монтажні шурупи та інше). Мінімальна відстань від імпостний елементів і внутрішніх кутів рами не повинно бути менше 150 мм.
Як елементи, які будуть передавати навантаження від рами до віконного отвору, використовують пластикові клини. Для того, щоб не пошкодити несучий профіль, його кріплять за допомогою шуруповерта. Закріпивши раму, починають перевіряти, чи немає прогинів в місцях кріплення рами до віконного отвору, перевіряють загальне нівелювання вікна, потім прибирають опорні клини і приступають до герметизації вікна.
Найбільш відповідальний момент - вирівнювання вікна у віконному отворі. Якщо вікно неправильно встановлено, то при закриванні-відкриванні поворотно-відкидних елементів вікна вони будуть заїдати, і доведеться застосовувати значні зусилля для його експлуатації. Все це буде несприятливо позначатися на експлуатаційному терміні віконної конструкції, і може привести до виходу з ладу фурнітури.
Також важливим є процес герметизації швів. Сам по собі цей процес складний, однак вимагає дотримання технологічних норм і застосування високоякісної монтажної піни. У разі неякісного герметизації в Ваш будинок може проникати вуличний шум і дути вітер через щілини, що утворилися. Загалом, зазори між несучою рамою і віконним прорізом закладають дрібнопористою монтажною піною. Оскільки вона змінює свої фізичні властивості під впливом атмосферного фактора, то її необхідно спеціально обробляти. У той же день встановлюють відливи, підвіконня та москитні сітки. Підвіконня встановлюють і закріплюють за допомогою монтажної піни, якщо відстань між отвором і підвіконням перевищує 10-15 мм, то роблять спеціальну бетонну стяжку. Відплив кріпиться із зовнішнього боку за допомогою шурупів, і ущільнюють за допомогою спеціальної ущільнювальної стрічки. Відплив монтується дуже акуратно, щоб випадково не загерметизувати водовідвідні отвори на зовнішній стороні віконного профілю.
В компанії «ГРАНДЕМ» монтаж металопластикових вікон проводять висококваліфіковані фахівці з дотриманням рекомендацій компанії VEKA.

 

 

 

 

   

Grandem.com.ua - Україна, Київ © 2006-2016 Всі права захищені