В нашій віконній фірмі, компанії "Грандем", працюють фахівці, які мають стаж роботи у сфері металопластикових вікон (виробництво, виготовлення, установка, продаж) не менше 5 років. Ми працюємо тільки з кращими профілями пластикових вікон.
 

(044) 221-60-24 (067) 235-62-27 (093) 927-67-57   ВІКНА ДИЛЕРАМ ВАКАНСІЇ

   
 

Укомплектовуємо замовлення відливами, підвіконнями, москітними сітками, жалюзі. Висока кваліфікація наших співробітників, це - можливість отримати потрібну і повну інформацію про всі аспекти, які пов'язані з склінням Вашої квартири або будинку, можливість підібрати потрібний профіль, фурнітуру або ламінацію, узгодження взаємовигідної форми оплати.

Наша відповідальність - це якість вироблених конструкцій, правильний монтаж і демонтаж, гарантійне обслуговування протягом 5 років у процесі експлуатації, безвідмовна робота вікон і дверей.

З повагою, колектив компанії “Грандем”

КОМПАНІЯ "ГРАНДЕМ" - ФІРМА ВІКНА КИЇВ

Компанія "Грандем" заснована в 2006 році. Основним видом діяльності є виробництво металопластикових та алюмінієвих конструкцій. Набутий досвід за весь цей період ми втілюємо у вироблені нами конструкції для Вас. Ми цінуємо кожного клієнта. Готові задовольнити будь-які Ваші побажання і вимоги щодо світлопрозорих виробів. Довіртеся професіоналам нашої компанії. Наші досвідчені співробітники, підкажуть і допоможуть вирішити задачу з склінням Вашого будинку, дачі, квартири, відповідно до Ваших вимог та фінансових можливостей. Ми боремося за нашу репутацію і несемо гарантію за наші конструкції, демонтаж, монтаж ПВХ та алюмінієвих конструкцій протягом п'яти років. Про що свідчить солідний вік нашого підприємства. Широкий вибір профілів ПВХ дозволить зробити Ваш будинок тепліше, затишніше і красивіше.

Пропонуємо різноманітний спектр віконних виробів: профіль VEKA (Німеччина), REHAU (Німеччина), SALAMANDER (Німеччина), WINDOFFs (Україна), ALMplast (Україна); фурнітура: SIEGENIA (Німеччина), MACO (Австрія).

пластиковые окна

 

 

 

 

   

Grandem.com.ua - Україна, Київ © 2006-2016 Всі права захищені