Демонтаж вікон - демонтаж старих деревяних, пластикових, металопластикових вікон і встановлення нових вікон у компанії "Грандем" (Україна, Київ) якісно проведуть досвідчені монтажники металопластикових вікон.

 

(044) 221-60-24 (067) 235-62-27 (093) 927-67-57   ВІКНА ДИЛЕРАМ ВАКАНСІЇ

   
 

ДЕМОНТАЖ ВІКОН

 

Перед монтажем, як правило, фахівці виконують демонтаж старих вікон. Здавалося б, від господарів вже нічого не залежить, і все майбутнє світлопрозорих металопластикових конструкцій залежить від монтажної бригади. Але це не так. Якщо Ви живете в квартирі, то бажано, щоб Ви завчасно подбали про збереження Ваших меблів. Накрийте її простим поліетиленом або якимсь папером.
Також потрібно подбати про монтажну бригаду, оскільки їм знадобиться певний простір при монтажі/демонтажі вікон. Якщо в квартирі є табуретки й стільці, то їх необхідно винести в підсобне приміщення. Об'ємні шафи, дивани або ліжка необхідно якомога далі відсунути від вікон. Також необхідно потурбуватись про дрібнопобутову техніку, таку як комп'ютери і т.п. Її також необхідно винести в підсобне приміщення, якщо такої можливості немає, то необхідно вкрити її або щільною тканиною, або поліетиленом.
Демонтаж пластикових вікон включає в себе наступні етапи:
- зняття стулок;
- демонтаж старих вікон (віконних рам);
- зачистка віконних отворів від сторонніх предметів;
- видалення клоччя і старих утеплювальних матеріалів з віконного отвору;
- зняття підвіконня й відливу.

Треба завчасно подумати, як і куди вивозити будівельне сміття. Після того, як будівельне сміття вивезено, настає найвідповідальніший етап установки світлопрозорих конструкцій, а саме монтаж вікон.

 

 

 

 

 

 

пластиковые окна
   

Grandem.com.ua - Україна, Київ © 2006-2016 Всі права захищені